Kontakt

Referencje

 

Jest to bardzo rzetelna i dbająca o swojego klienta firma, która oferuje szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków. Częste promocje także zachęcają do współpracy

Cebrat Wanda Gabinet Kosmetyczny

 

Z firmą Cosmetica współpracuję już ponad 10 lat. Świetny zespół z bardzo dobrze zorganizowaną obsługą klienta. Zawsze szybka reakcja na moje potrzeby i sprawna realizacja zamówień.

Studio Adamax Dorota Sobiecka

pdf

Zobacz

 

Moje Klientki bardzo chętnie kupują kremy Dr Spillera, ponieważ są bardzo dobre jakościowo, nie uczulają i mają przystępną cenę. Firma oferuje próbki, co jest bardzo ważne dla mnie i Klientek.

Studio Ultima Monika Studzińska

pdf

Zobacz

 

Polecam firmę COSMETICA Sp.z.o.o. jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Całokształt przebiegu dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać firmę COSMETICA jako partnera, który traktuje w sposób właściwy zobowiązania wobec swoich klientów.

Gabinet Kosmetyczny Joanna Konopnicka.

 

Na kosmetykach Dr Spillera pracuję od lat. Wybrałam je za natychmiastowe efekty mojej pracy, a Klientki za subtelny delikatny zapach.

Gabinet Kosmetyczny Zajko Barbara

 

Najbardziej mnie urzekła linia Dr Spillera, ponieważ jest to linia kompletnie bez konserwantów z przeznaczeniem dla Pań poszukujących czegoś nowego.

Villa Urody Tajstra Izabela

 

...jestem zadowolna. Począwszy od miłych i kompetentnych Pań, które zawsze portafią doradzić, skończywszy na kosmetykach, które naprawdę działają.

Gabinet Kosmetyki Estetycznej Relaxarium, Izabela Skalska

pdfZobacz