Kontakt

 DRS Pure SkinCare Solutions RZ RGB 001

Dr Spiller Pure SkinCare Solutions
Marka doceniona przez profesjonalistów

PRZEDSTAWIAMY ZDROWY LUKSUS!

Każdy, kto odkrywa świat kosmetyków DR SPILLER, na własnej skórze odczuwa głębię ich profesjonalnego oddziaływania. Aby jak najpełniej skorzystać z oferowanej przez nas gamy produktów, zalecamy dostosować się do ustanowionych przez nas koncepcji. Doskonale przeszkoleni fachowcy oferują najwyższej jakości zabiegi w gabinetach i ośrodkach SPA na całym świecie. Zajmują się zarówno pobudzaniem metabolizmu komórek skóry, jak i  wspomaganiem jej specyficznych funkcji obronnych. W rękach naszych specjalistów każdy typ cery dostanie to, co najlepsze.W trakcie każdego z indywidualnych zabiegów, nasze kosmetyki w pełni ukazują swój charakter, przynosząc tak cenne odprężenie i odnowę. Dzięki uzupełnieniu o specjalnie opracowane techniki masażu, zapewniają błogie zrównoważenie.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej koncepcji wellness!

SALONY PARTNERSKIE WYKONUJĄCE ZABIEGI I PROWADZĄCE SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW  MARKI DR SPILLER TUTAJ

 DRS PRB A3 SEN quer ML 001

 

KREACJE STWORZONE Z MYŚLĄ O TWOJEJ SKÓRZE

Filozofią marki DR SPILLER jest wspomaganie naturalnych funkcji skóry, nie zaś próba przekraczania jej naturalnej bariery. Pielęgnacja skóry opiera się na opatentowanym systemie emulsji HYDRATAIN ®, której zadaniem jest przywracanie i utrzymanie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego skóry. Ta niepowtarzalna formuła sprawia, że kremy są lekkie i wnikają w głąb skóry, a jednocześnie pozwalają jej oddychać. Zapewnia ona również ochronę skóry, jej długotrwałe nawilżenie i głęboką regenerację. Kosmetyki marki DR SPILLER wykorzystują drogocenne właściwości czystej alpejskiej wody, naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych. Dzięki nim pobudzone są procesy naprawcze skóry, zapobiegają nadmiernej utracie wody i odbudowują naturalną barierę ochronną naskórka. To pielęgnacja skóry w czystej postaci, zapewnia zdrową skórę widoczną gołym okiem. Skupia w sobie rezultaty wieloletniego postępu i badań naukowych. Opierając się na tej zasadzie DR  SPILLER oferuje spersonalizowane rozwiązania na każdy problem skóry. Salony współpracujące z marką DR SPILLER zapewniają swoim klientom konsultacje kosmetyczne na najwyższym poziomie. W zależności od potrzeb skóry zarekomendują odpowiedni zabieg i polecą odpowiedni produkt do dalszej domowej pielęgnacji.

 Poznaj unikatowe kosmetyki do pielęgnacji Twoje cery.

      

Facebook titelbild drspiller alpenrausch

                         LINIA BIOCOSMETICS

  Linia certyfikowanych biokosmetyków, spełniających ostre  wymagania BDiH (standardy, którym podlegają biokosmetyki). Każdy z produktów opatrzony jest w logo Europejskiego Instytutu Cosmos Organic, na dowód osiągnięcia najwyższych standardów. Niezrównany asortyment naturalnych kosmetyków z serii ALPENRAUSCH łączy nowe odkrycia w ponad pięćdziesięcioletniej tradycji wyrafinowanej pielęgnacji skóry z alpejskimi składnikami, które oddają skórze to,co najcenniejsze w naturze. Profesjonalne czasopismo o ALPENRAUSCH kliknij TUTAJ.

 

 

biomimetic

LINIA BIOMIMETIC

Wspomagająca skórę tam, gdzie zawodzi natura.
W przemyślany sposób łączy najnowsze osiągnięcia naukowe z naturalnym naśladowaniem funkcji biologicznych, zapewniając indywidualną pielęgnację na najwyższym poziomie.

   http://dr-spillercanada.com/wp-content/uploads/2015/03/Hytec-logo.png

cell

LINIA CELLOSOPHY COLLECTION

Podstawą tej silnie działającej linii jest specjalnie skomponowany składnik Cellosophy – odżywcze połączenie kawioru, musującego szampana i drogocennych diamentów.
Linia CELLOSOPHY została nagrodzona w 2011 r. nagrodą European Health & SPA Award dla najlepszej linii pielęgnacyjnej do twarzy.

 

logo-cell 1

mys80_logo_mys

LINIA MANAGE YOUR SKIN®

Przygotowana specjalnie dla nowoczesnych mężczyzn. Kosmetyki łatwe w sposobie stosowania, a jednocześnie przynoszące oczekiwany efekt. Linia MYS została nagrodzona w 2010 r. nagrodą
European Health & SPA Award dla męskich kosmetyków.

 

eu_healt_spa_award
 
 SALONY PARTNERSKIE WYKONUJĄCE ZABIEGI I PROWADZĄCE SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW  MARKI DR SPILLER TUTAJ