Kontakt

Dr Spiller Pure SkinCare Solutions - Marka doceniona przez profesjonalistów

PRZEDSTAWIAMY ZDROWY LUKSUS!

Każdy, kto odkrywa świat kosmetyków DR SPILLER, na własnej skórze odczuwa głębię ich profesjonalnego oddziaływania. Aby jak najpełniej skorzystać z oferowanej przez nas gamy produktów, zalecamy dostosować się do ustanowionych przez nas koncepcji. Doskonale przeszkoleni fachowcy oferują najwyższej jakości zabiegi w gabinetach i ośrodkach SPA na całym świecie. Zajmują się zarówno pobudzaniem metabolizmu komórek skóry, jak i  wspomaganiem jej specyficznych funkcji obronnych. W rękach naszych specjalistów każdy typ cery dostanie to, co najlepsze.W trakcie każdego z indywidualnych zabiegów, nasze kosmetyki w pełni ukazują swój charakter, przynosząc tak cenne odprężenie i odnowę. Dzięki uzupełnieniu o specjalnie opracowane techniki masażu, zapewniają błogie zrównoważenie.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej koncepcji wellness!

SALONY PARTNERSKIE WYKONUJĄCE ZABIEGI I PROWADZĄCE SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW  MARKI DR SPILLER TUTAJ

 reklama2

 

KREACJE STWORZONE Z MYŚLĄ O TWOJEJ SKÓRZE

Filozofią marki DR SPILLER jest wspomaganie naturalnych funkcji skóry, nie zaś próba przekraczania jej naturalnej bariery. Pielęgnacja skóry opiera się na opatentowanym systemie emulsji HYDRATAIN ®, której zadaniem jest przywracanie i utrzymanie naturalnego płaszcza hydro-lipidowego skóry. Ta niepowtarzalna formuła sprawia, że kremy są lekkie i wnikają w głąb skóry, a jednocześnie pozwalają jej oddychać. Zapewnia ona również ochronę skóry, jej długotrwałe nawilżenie i głęboką regenerację. Kosmetyki marki DR SPILLER wykorzystują drogocenne właściwości czystej alpejskiej wody, naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych. Dzięki nim pobudzone są procesy naprawcze skóry, zapobiegają nadmiernej utracie wody i odbudowują naturalną barierę ochronną naskórka. To pielęgnacja skóry w czystej postaci, zapewnia zdrową skórę widoczną gołym okiem. Skupia w sobie rezultaty wieloletniego postępu i badań naukowych. Opierając się na tej zasadzie DR  SPILLER oferuje spersonalizowane rozwiązania na każdy problem skóry. Salony współpracujące z marką DR SPILLER zapewniają swoim klientom konsultacje kosmetyczne na najwyższym poziomie. W zależności od potrzeb skóry zarekomendują odpowiedni zabieg i polecą odpowiedni produkt do dalszej domowej pielęgnacji.

 Poznaj unikatowe kosmetyki do pielęgnacji cery.

  bio

 

LINIA BIOCOSMETICS

 
 
Linia certyfikowanych biokosmetyków, spełniających ostre wymagania BDiH (standardy, którym podlegają biokosmetyki). Każdy z produktów opatrzony jest logo europejskiego instytutu Cosmos Organic, na dowód osiągnięcia najwyższych standardów. Niezrównany asortyment naturalnych kosmetyków z serii ALPENRAUSCH łączy nowe odkrycia w ponad pięćdziesięcioletniej tradycji wyrafinowanej pielęgnacji skóry z alpejskimi składnikami, które oddają skórze to, co najcenniejsze w naturze. 

 Profesjonalne czasopismo o ALPENRAUSCH kliknij TUTAJ.

 

 

biomimetic

LINIA BIOMIMETIC

Wspomagająca skórę tam, gdzie zawodzi natura.

W przemyślany sposób łączy najnowsze osiągnięcia naukowe z naturalnym naśladowaniem funkcji biologicznych, zapewniając indywidualną pielęgnację na najwyższym poziomie.

   http://dr-spillercanada.com/wp-content/uploads/2015/03/Hytec-logo.png

cell

LINIA CELLOSOPHY COLLECTION

Podstawą tej silnie działającej linii jest specjalnie skomponowany składnik Cellosophy – odżywcze połączenie kawioru, musującego szampana i drogocennych diamentów (linia nagrodzona w 2011 r. nagrodą European Health & SPA Award dla najlepszej linii pielęgnacyjnej do twarzy).

 

logo-cell 1

mys80_logo_mys

LINIA MANAGE YOUR SKIN®

Przygotowana specjalnie dla nowoczesnych mężczyzn. Kosmetyki łatwe w sposobie stosowania, a jednocześnie przynoszące oczekiwany efekt (linia nagrodzona w 2010 r. nagrodą European Health & SPA Award dla męskich kosmetyków).

 

eu_healt_spa_award
 
 SALONY PARTNERSKIE WYKONUJĄCE ZABIEGI I PROWADZĄCE SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW  MARKI DR SPILLER TUTAJ